Оцінка теми:
  • 0 голосів - 0 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Відповісти 
Довгобордистам
09-11-2016, 21:22
Повідомлення: #1
Довгобордистам
Не знайшов стару тему, тому ось нова.

Минулої суботи ми затягнули Ореста на арену і він був дуже задоволений.
І ось випадково надибав відео як хлопака розважає людей таким катанням.
Мені було цікаво, як він переходив у беквінд. Але то простий беквінд, ще треба освоїти перехід на беквінд через качку.

Шукати всі повідомлення учасника
Цитувати це повідомлення у відповіді
12-11-2016, 10:00
Повідомлення: #2
RE: Довгобордистам
сьогодні мабуть буде теж добре катнутись, перед дощем
13-11-2016, 00:16
Повідомлення: #3
Вова так це классний відос але ці колеса для пляжа і мабуть він вивчив усе це на "м'ягкому" покритті

що буде коли в беквінді назад падати на асфальт в русі (а згадай як усі вчили на воді Smile ..... ну таке Smile)))
13-11-2016, 09:01
Повідомлення: #4
Насправді все не так. Я жодного разу у нас не бачив, щоб на воді хтось пробував беквіндити, ну можливо мені просто не повезло. Я колись хотів, але воно не виходило, а коли задувало, то всі бігом на трамвай, нашо той беквінд.

А от вчора я набеквіднив багато галсів, навіть впевнено вже і на швидкості йшов. Воно якось само вийшло перший раз, просто задуло, і вийти з карвінга360 не вийшло, і мною подуло в інший бік. Декілька галсів так і починаєш розуміти, як тим беквіндом керувати. Виходив з нього відразу на фордак без перекидання вітрила.

Вчора були дуже класні умови для навчання. Дув рівний вітер, північний схід. Каталися на нижній парковці, там де літом був картинг. При цьому напрямку частина галсу попадала у вітрову тінь, там був слабший вітер, а з іншого боку був хороший. Такий, що швидкість миттємо набиралася, навіть здавалося що на моїй бойовій четвірці (копірайт бай Ігорко22) я би і на воді на гліс вийшов. До речі, коли є передоз, то можна райдити змійкою і уявляти що ти в Марокко на високих хвилях сайдшориш.

Може Монстра викладе щось, що зняв, але то не показник, так як то було на початку каталки, були не розкатані і вітер був слабший.

І падати якось вийшло тільки один раз не боляче. Зараз вже прийшов досвід дій при критичних ситуаціях, треба швидко все викидати і ще швидше бігти в ту сторону, куди летить дошка.

До речі, я пригадую, хтось казав, що от прийде осінь і будемо кататися на довгодошках. То був не ти, Серьожка? Поки-що у нас нема перенаселення, 2-4 вітрила на парковці, більше ще не було.
13-11-2016, 10:44 (Востаннє це повідомлення було змінене: 13-11-2016 10:44 wald.)
Повідомлення: #5
якщо хто думає поїхати (або пішки дойти) кудись сьогодні (можна десь біля арени) з сновбордом і вітрилом, то я теж думаю.

гей, де ви всі? вже в Бразилії?
14-11-2016, 11:52
Повідомлення: #6
так так Smile))) треба до вас приєднатися. Але в мене нема ще стакана до щогли. Я купив собі якесь старе ветрило для цього, але там ще потрібен той стакан або продовжувач. Так що побачимось якось.
14-11-2016, 16:23
Повідомлення: #7
Завтра крутять захар. Їдемо з Кукошем відкривати бордо сезон. Приєднуйтесь

"Світ ловив мене, та не впіймав" Г. Сковорода
14-11-2016, 21:16 (Востаннє це повідомлення було змінене: 14-11-2016 21:17 igorko22.)
Повідомлення: #8
Значить вчора пробували звязати борд з вітрилом. Проба не зовсім вдала, адже був глибокий мокрий сніг без підложки, борд заривався, дошка приводилась. Трохи краще було на площадці з вкатаним снігом. Подивився, як катають люди і знайшов що у нас не так. Отак правильно http://lat168.lv/2012/02/01/how-to-attac...snowboard/

Так що з тебе Вовчик могорич. Я врятував твій борд від дірок. Треба Сашку просити, щоб зробив

14-11-2016, 22:58
Повідомлення: #9
ото ми лохи, не там дирку просверлили. Але в тому варіанті, що ти знайшов, там теж мабуть задалеко щогла стоїть від ноги передньої.
https://www.youtube.com/watch?v=6sfNY1RhTx0 - тут ніби ближче. А ще там на початку там робить чувак спідлуп в горизонтальній площині. Ну і всяких різних елементів багато, простору для тренування повно.

А відносно конструкції, то думаю Сашка міг би придумати щось правильніше.

А ще є інша проблема. Наступний сніг може бути аж в березні. А навіть якщо і раніше, то ще вітер треба. Ну нічого, Тростян нас врятує від безвітря, а на Драг від безсніжжя.
14-11-2016, 23:46 (Востаннє це повідомлення було змінене: 14-11-2016 23:48 igorko22.)
Повідомлення: #10
Та то саме то спідлуп тренувати. Теж дивився це відео, вроді прям біля кріплення, але це вроді вони ж і дали це креслення. Ну це треба експерементувати. Взяти таку саму по кресленню, але дірок зробити 2-3. На рахунок сніг+вітер може і в березні. Тільки якого року мож 2027?Smile

Відповісти 

Швидкий перехід:

Переглядають: Гості: 1