Оцінка теми:
  • 0 голосів - 0 у середньому
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Відповісти 
Сірка станція
21-03-2016, 12:21
Повідомлення: #41
RE: Сірка станція
Молодці відкрили локальний сезон. Ютюб зручно вставляти використовуючи кнопку-телевізор справа на панелі текстового редактора. Вже поправив.
Шукати всі повідомлення учасника
Цитувати це повідомлення у відповіді
21-03-2016, 20:52
Повідомлення: #42
АХТУНГ!! А ХТОСЬ МАЄ ФОТОЧКУ ЖОВТИХ ДАХІВ НА СІРЦІ?

Мене тут обіцяли познайомити з хазяйном, але мені треба хоч яка фотка, щоб запитати, чи то їх будиночок чи ні.

ХТО МАЄ?

(12-03-2016 23:00)monster :  Всім привіт, Вибачте що не розділяю вашого оптимізму що до станції.
Так часто стається що умови для катання на одній і тій самій водоймі відрізняються на відстані 500м. І залежать від напрямку вітру і рельєфу берега і дна.
Тому маю практичне питання:
можливо хтось знає тих дятьків які побудували на "хукіпі" будиночок з жовтим дахом, і вони деколи дозволяли розкласти вітрило на їхньому газоні? Може треба сказати якесь гасло? "золотий батон" як приклад
На мою думку, це місце має хороші перспективи для розвитку рівня катання нашої тусовки
23-03-2016, 01:02 (Востаннє це повідомлення було змінене: 23-03-2016 01:03 wald.)
Повідомлення: #43
(21-03-2016 20:52)src :  АХТУНГ!! А ХТОСЬ МАЄ ФОТОЧКУ ЖОВТИХ ДАХІВ НА СІРЦІ?

İmage
25-03-2016, 06:13
Повідомлення: #44
один раз я проходил на паддл борде прямо мимо желтого здания, мимо их пляжа и причала. И там как раз были все жители. Мне показалось они нормальные люди. у них много всяких штук для проведения времени на воде. И никто не смотрел слишком удивленными глазами на доску и весло (что радует, обычно реакция другая Smile)
16-04-2016, 13:22
Повідомлення: #45
Отримано ще 800 грн. коштів для метеостанції. Спасибі усім хто долучається.
07-09-2016, 08:26
Повідомлення: #46
Всім привіт. Коротенький апдейт.
Станція вже з червня стоїть на "жовтих дахах", один з блоків замінено по гарантії (залило дощем), але є якась технічна проблема: можливо з радіоперешкодами, можливо з антенами, чи як варіант - пошкодили кабель до анемометру. Я домовився з віндгуру, що мені вишлють другий блок для тестів, має бути за тиждень, потім поїду тестувати всю систему.
Сорі, що все так повільно - не так просто домовлятися про заміну блоків, у тому ж разі безоплатно. Якщо станція так і не запрацює через радіоперешкоди, то мені пообіцяли повернути гроші, і в них скоро має з'явитися автономна GSM метеостанція на сонячному живленні.
Отакі справи.
23-02-2017, 11:33
Повідомлення: #47
Новий сезон ентузіасти починають вже у п'ятницю. Хто знає чи є шанс все-таки мати інформацію про фактичну погоду на Сірці?
25-02-2017, 02:58
Повідомлення: #48
Привіт.
Треба дочекатися теплий сонячний день, щоб можна було з'їздити на Сірку і протестувати все ще один раз. Маю купу обладнання до тесту. Якщо не запрацює, то будемо спілкуватись с віндгуру про заміну станції на модель с GSM, вони вже мають таку.
28-02-2017, 12:06
Повідомлення: #49
Сьогодні ідеальний варіант, ще і з каталкою можна сумістити.
28-02-2017, 14:10
Повідомлення: #50
Сьогодні єдиний день, коли я не зможу. А с завтра не може Юрко. Домовились на наступну середу.
Відповісти 

Швидкий перехід:

Переглядають: Гості: 2