Lviv Wind Band
Сірка станція - Версія для друку

+- Lviv Wind Band (http://lwb.org.ua/forum)
+-- Форум: Балачки (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Форум: Толока (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Тема: Сірка станція (/showthread.php?tid=766)

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Сірка станція - src - 09-06-2015 10:04

Всім привіт.
Сьогодні у 5 ранку збирались на Сірку, щоб відкатати утрішній прогноз та повернутися попрацювати. Вранці вітромір по деревах нас поплутав і ми нікуди не поїхали. А зараз по Львову дуже добре сквозіт. Тому прийняли рішення купити віндгуровську станцію та встановити її на Сірці. Хто хоче - приєднуйтесь. Зараз вирішую, як купити станцію без зайвих витрат на митницю/пдв.

RE: Сірка станція - SkyA - 09-06-2015 10:48

Рома, я в частці.
Якщо достатньо людей набереться, то там зовсім не буде дорого кожному.

І cпостерігаючи вітер і історію, буде корисно знати чи пройшов твій прогноз вночі або йде за розкладом.

RE: Сірка станція - climber - 09-06-2015 12:06

можу помогти доставити з штатів

RE: Сірка станція - bturbo - 09-06-2015 13:41

Усім привіт, так дуже слушно, практично як то кажуть "зняли із язика". Ми вже це обговорювали у вузькому колі, але мабуть треба все ж зробити якесь маштабніше оголошення.

Доставити можна до Польщі з відтіля перевезти, завжди так роблю із коштовними та габаритними речами.
Якесь оголошення зараз наберу, якраз в дома сиджу є кілька хвилин (прихорів трохи Sad )

RE: Сірка станція - src - 09-06-2015 20:14

Вже домовились, мій знайомий забере станцію в Празі за налічман і посадить на автобус до Львова. Завтра буду пропрацьовувати варіанти як переслати гроші. Кажіть у кого є варіанти.

RE: Сірка станція - src - 09-06-2015 22:32

status update: денег выслал, через пару дней будут пытаться отправить посылку.

RE: Сірка станція - SkyA - 11-06-2015 22:04

Супер!

RE: Сірка станція - src - 17-06-2015 13:16

Ну шо, сьогодні зустрічаємось з Юрком, передаю йому станцію на установку. Smile
Станція крута зовнішньо: професійні конектори, герметичні блоки...

[attachment=135]

RE: Сірка станція - src - 17-06-2015 14:47

Завтра Юра встановить станцію, і буде нам щастя.

Дивитись вітер можна тут http://www.windguruspot.cz/337

Хто візьметься зібрати гроші? Вийшло 448 доларів з усіма затратами на переводи-пересилку (навіть менше офіціальних 400 євро).

RE: Сірка станція - Alex67 - 18-06-2015 09:30

Хлопці, а ОЕМ записали про всяк випадок? Яка точно модель давачів, хто виробник станції і т.п.?